10 YIL GARANTİLİ
Her Bütçeye Uygun Anahtar Teslim Yüzme Havuzu Yapımı


Havuz Sistemleri


Otel Havuzları

Otel havuzlarının imalatı , periyodik bakım anlaşması ve onarımları tarafımızca kurumsal ve profesyonel olarak yapılmaktadır.

Siz de otel işletmecisiyseniz hizmetlerimiz ile ilgili bizden teklif almadan geçmeyin.

 

Kapalı Yüzme Havuzları

Kapalı yüzme havuzu imalatı bakımı ve onarımı profesyonel olarak tarafımızca yapılmaktadır.

 

Olimpik ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzları

Olimpik ve Yarı Olimpik Havuz imalatı , Periyodik bakımları ve Onarımları tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetlerden birine veya bir kaçınca ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz.

Bakım anlaşmamız ile düzenli ve uygun fiyatlı bakım yaptırabilirsiniz.

 

Prefabrik Yüzme Havuzları

Prefabrik Yüzme Havuzu satışı imalatı kurulumu ve kiralaması tarafımızca sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

Süs Havuzları

Zevkinize ve stilinize özel hazırlanmış süs havuzları imal ediyoruz.

 

Skimmer Havuz

Taşma kanalı ve denge deposu yapmaya müsait olmayan yerlere yapılan havuz sistemidir. Detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için arayınız.

 

Taşmalı Havuz

Havuzdan taşan suyun özel bir kanal ile denge deposuna aktarıldığı ve tekrardan havuza geri pompalandığı havuz sistemidir. Su eksiltmesi minimum düzeydedir. İmalat ve bakım onarım ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayınız.

 

Betonarme Skimmer Sistem Havuz Yapımı

Betonarme skimmer tankı, su bir pompa vasıtasıyla tanktan emilir ve tankın herhangi bir yerindeki suya değmeden süzülür, su tanka geri döner ve tanktaki suyun %90’ının kaybolmasını engeller. Betonarme skimmer tanklarımız kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir.

Betonarme havuzun inşaatına başlamadan önce, önerilen havuzun arazisini duruma uygun olup olmadığını belirlemek için araştırın ve bir zemin etüdü yapın. İnşaat havuzu alanının hafriyatı, ölçek ve mühendislik gereksinimlerini karşılayacaktır. Betonarme yüzme havuzunun temelinin düz olması için tünel açma, dolgu, blokaj gibi sıkıştırma işlemlerinde taş tabaka malzemeler kullanılmaktadır. Havuzun inşaatı için gerekli tüm dökümler tamamlandıktan sonra statik mühendisliğine göre demir bağlantıları yapılır. Daha sonra betona zarar vermemeye dikkat ederek mekanik, borulama ve elektrik bağlantılarını yapınız.

Betonarme Taşmalı Sistem Havuz Yapımı

Taşmalı prefabrik tankta taşma suyu taşma kanalına (ızgara), oradan taşma oluğundan taşma ana yoluna, oradan da denge tankına girer. Denge tankına giren su, flokülasyon, filtrasyon, pH ayarlama ve klorlama aşamalarından geçirilerek hazırlanır ve havuza geri döner.

Polyester Havuz Yapımı

Sıcaklık arttıkça bahçede yüzmek giderek daha popüler bir fikir haline geliyor. Bunun için buradayız. Tema Pool tarafından üretilen yüksek kaliteli polyester yüzme havuzları sunuyoruz. Geleneksel betonarme havuzlarla karşılaştırıldığında, üretim ve kurulum maliyetleri önemli ölçüde azalır. Varlığımızın son 12 yılında, size en iyi ürünleri sunabilmemiz için teknolojimizde ustalaştık. Müşterilerimiz çabalarımız için bize teşekkür etmeye devam ediyor ve yalnızca geçen yıl 800’den fazla havuz sattı.

· Otel Havuzları Yapımı
· Kapalı Yüzme Havuzu Yapımı
· Olimpik ve Yarı Olimpik Havuz Yapımı
· Prefabrik Yüzme Havuzu Yapımı
· Süs Havuzları Yapımı
· Skimmer Havuz Yapımı
· Taşmalı Havuz Yapımı
· Betonarme Skimmer Sistem Havuz Yapımı
· Betonarme Taşmalı Sistem Havuz Yapımı
· Polyester Havuz Yapımı