10 YIL GARANTİLİ
Her Bütçeye Uygun Anahtar Teslim Yüzme Havuzu Yapımı


Çelikkaya Havuz

Aydın Havuz Onarım Firması 0530 086 68 65Aydın Havuz Yapım / Onarım / Tadilat Hizmeti


Aydın Havuz yapımı

Günümüzde inşa edilen büyük siteler, lüks yaşam için yapılan villalar, turizm amaçlı geliştirilen oteller, Tüm bunlar için havuzlar olmazsa olmazlardır. Firmamız istekleriniz doğrultusunda her türlü havuzu en kaliteli malzemeler ile yapmaktadır. Havuz yapımı konusunda kullanılan malzeme çok önemlidir,çatlaklar ve sızdırmaların olmaması için firmamız son derece kaliteli malzemeler kullanmaktadır.  bu konuda sizler için İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Aydın Havuz Onarımı

Yüzme havuzunun onarımı çeşitli nedenlerden dolayı yapılabilir. Bu sebeplerden en önemlisi beton havuzların çökmesi,çatlaması ve sızıntıların oluşmasıdır. Bu sayede havuz suyu gün geçtikçe azalacak ve beton parçaları havuza karışacaktır. Onarım gerektiren bir diğer durum ise kaplama malzemesinin aşınmasıdır. Suya nüfuz etmesi halinde insan hayatını tehlikeye atacağından havuz onarımı gerekmektedir. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde titizlikle tüm bu işlemleri sizler için gerçekleştirir.


Aydın Tadilat hizmeti

Havuzların tadilatı ve bakımı sizlerin kesintisiz tatil yaşayabilmeleri bunun yanı sıra sporcularımızın antrenman gibi diğer ihtiyaçları için oldukça önemlidir. Düzenli aralıklarla yapılan bakımlar ve tadilatlar ile havuzları sağlıklı tutabilirsiniz. Bu konuda firmamız İstanbul içerisinde sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.
Aydın Açık Yüzme Havuzu ve Onarımı :

Açık Yüzme Havuzu ve Onarımının en popüler havuzlar arasında olduğunu söylemek yanlış olmaz. Türkiye'deki açık havuzlar için genellikle 140cm derinlik tercih edilmektedir. Bunlar standart ölçüler olmakla birlikte özel ölçülerde imal edilebilmektedir. Lokasyona göre tuzlu su, şehir içi veya termal su kullanımı tercih edilebilir. Açık yüzme havuzu yapımında doğru ve kaliteli  bir hizmet  hedefliyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Aydın Kapalı Yüzme Havuzu ve Onarımı :

havuzlar sadece sıcak aylarda değil, kış aylarında da aktif olarak kullanılabilir. Kapalı havuzlar özellikle kış aylarında  tercih edilmektedir. Kapalı havuzlar genellikle evlerde veya otellerde, özel yüzmeye hizmet verilen alanlarda  tercih edilmektedir.  İstediğiniz ölçü ve tasarımda kapalı havuz yapımı için hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Aydın Aile Yüzme Havuzu ve Onarımı :

Aile Yüzme Havuzu ve Onarımı genellikle büyük evlerin bahçelerine yapılmak üzere tercih edilmektedir. Villa tipi evlerde bulunan havuzlar sadece aileler tarafından kullanıldığı için sadece belirli standartları sağlamaları gerekmektedir.İstediğiniz tasarım ile sizlere aile havuzlarını sunmaktayız. 


Aydın Seyyar havuzlar:

Seyyar havuzlar için genel kriterlerden biri,kolay taşınabilir olması ve ne yüksek ne de derin olmalarıdır. her türlü yüzme havuzu yapımında siz değerli müşterilerimize  hizmet vermeye hazırız.


Aydın Çocuk havuzları:

Çocuk havuzları küçük yaştaki çocukların güvenle eğlenebilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır, çok derin olmayan bu havuzlarda çocuklarınız doyasıya eğlenebilir. İstanbul içerisinde bu hizmeti veren sayılı firmalardanız,detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz 5485939599


Aydın Süs havuzları:

süs havuzları, Yüzme Havuzu ve Onarımı kadar koruyucu madde içermeyen, istediğiniz tasarımda olan ve göze hitap eden havuzlardır. Firmamız bu hizmeti İstanbul içerisinde sizlere sunmaktadır.

Aydın Sauna Hizmeti

Saunalar insan vücudu için çok faydalı yerlerdir. saunanın faydaları bilimsel araştırma ve deneylerle kanıtlanmıştır. Dakikalar içinde sizi zararlı toksinlerden kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda vücudunuzun hastalıklarla mücadelesine de destek olur. Kan basıncını artırarak kardiyovasküler sisteminizi eğitme yeteneğinizi geliştirir. Ayrıca kas yorgunluğunu kısa sürede gidermenize yardımcı olur. Sauna cildin kılcal damarlarını genişletir ve kan basıncını dengeler. İstanbul'da Sauna hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aydın Hamam Yapım Hizmeti

Hamamlar insan sağlığı ve temizliği için çok önemli yapılardır, hamamlar günlük hayatın yükünü atıp rahatlayabileceğiniz ve hijyenik hissedeceğiniz noktalardır. İstanbul içerisinde hamam yapım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Aydın Aquapark Yapımı Hizmeti

Farklı araçlar kullanarak havuzda geçirdiğiniz zamanı çok daha eğlenceli  hale getirmeye ne dersiniz? Son yıllarda dünyanın en büyük Yüzme Havuzu ve Onarımına aquapark sistemlerinin kurulmasıyla birlikte havuz deneyimleri çok daha keyifli hale geldi. Aquaparklar özellikle yaz aylarında yoğun  talep görmektedir. Heyecan dozunu artıran sistemlerin bulunduğu bu alanlarda sizlerin güvenliği için tüm önlemleri alıyoruz. Sizler için son derece teknolojik ekipmanlarımız ile güvenilir Aquapark hizmetleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için bu numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz 5395939593.Aydın Havuz Yapım/Onarım/Tadilat Hizmeti

Yüzme Havuzu Mevzuatları

Yüzme havuzlarında uymanız gereken kurallar ve mevzuatlara


Mevzuat.gov.tr adresinden erişebilirsiniz.